biga tamir hakkında...

Hikayemiz

Dedemiz kendi zamanının önde gelen Marangozlarından olmakla birlikte aynı zamanda hatrı sayılır işlere imza atmış olan bir Ağaç Doğrama, Ahşap Çatı, Ağaç Oyma Ustası idi. Kısaca Marangoz ve Ağaç Ustası diyebiliriz. Şu An Biga’da faaliyet gösteren birçok Marangoz meslektaşımızın Ustalarının ustası demek yanlış olmayacağı gibi bu bizler içinde ayrı bir gurur kaynağıdır.

1946
İlk Marangoz atölyemiz kuruldu
1954
Marangoz atölyesi ağaç doğrama işine evrildi
1979
yeni bir usta yetişiyor !
1990
2. Nesil Bayrağı teslim alıyor
2012
3. Nesil işin başına geçiyor !
Biga Tamir hakkımızda

Babamız ise dedemiz yani babasından aldığı bayrağı daha ileriye taşıyarak; İstanbul, İzmir gibi büyük şehirlerde Demir Doğrama ve Kaynak Ustası olarak başladığı iş hayatına, çağın gereklerine uyum sağlayarak zamanla Alüminyum Doğrama ve Panjur Ustası olarak kendini geliştirmiş ve bizleri de bu sırada yanında yetiştirmiştir..

Biga Tamir
Rakamlarla Biga Tamir
0
Beri Aktif Hizmet !
0 +
Usta Yetiştirme !
0
Den Fazla İşletme Kuruluşu

Monoblok Panjur Sistemlerinin Fikir Babası !

İkinci Nesil olarak babamız İstanbul’da yıllarca Demir Doğrama işleri yapmış ve sonrasında ise İzmir’e geçerek çağın gereklerine ayak uydurarak Alüminyum doğrama ve Panjur üzerine ihtisas göstermiştir. Hatta Günümüzde birçok ustanın farkında olmadan kullanmakta olduğu Monoblok Panjur Sistemlerinin Fikir Babası olmuş ve bunu yüzlerce ustaya öğreterek, bilgisini piyasaya bağışlamıştır.

3. Nesil
İş başında!

Yaklaşık 80 yıl önce küçük bir marangoz atölyesinde başlayan dedemizden, günümüze miras kalan bu iş kolunda bizler 3. nesil olarak çağımızın gereklerini de göz önünde bulundurarak PVC Kapı, PVC Pencere, Cam Balkon, Duşakabin konularında bayrağı taşımaya devam etmekteyiz. Ve naçizane ustası olduğumuz bu işlerin tamir işini de layığıyla yapmak için Biga Tamir’i sizlere arz ediyoruz.

Biga Tamir hakkımızda
Marangoz Atölyesi
Biga tamir kimdir
Demir İşleri Atölyesi
Biga Tamir Hzimetleri Hakkında Geniş Bilgi
PVC,Cam Balkon Şirketi

Biga Tamir Hizmetleri'ni Sosyal Medya'da Takip Edebilirsiniz !

Cam Balkon Tamiri