Biga Mutfak Dolabı Tamiri

Biga Tamir olarak, Mutfak dolabı tamir hizmeti vermekteyiz. Mutfak dolabı tamiri konusunda en çok rastlanılan şikayetler; Mutfak dolap kapağı menteşesi bozulması, dolap kapak kolu kopması, dolap kapağı kapanmıyor, dolap kapağı renk değiştirme, dolap kapağı piston taktırma, dolap kapağı kapanmıyor şeklindedir. Biga Tamir olarak Mobilyalarınızın tamirinde de siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Eğer sizin de Mutfak Dolabı …

Biga Mutfak Dolabı Tamiri Devamı »

Biga Duşakabin Tamiri ve Montajı

Biga Tamir olarak Duşakabin Tamir hizmeti de vermekteyiz. Biga Duşakabin Tamiri Denilince ilk akla gelen firma olmak istememizin ana nedeni kaliteli malzeme, uygun fiyat ve hızlı servisin yanı sıra kalıcı çözümler sunmamızdır. duşakabin Tamiri geniş bir konu olmakla birlikte, en sık rastladığımız Biga da duşakabin tamiri konusunda Duşakabin tekerleği tamiri birinci sırada diyebiliriz. Hemen bunun …

Biga Duşakabin Tamiri ve Montajı Devamı »

Biga Cam Balkon Tamiri

Biga tamir olarka Cam Balkon Tamir hizmeti vermekteyiz. Biga’da Cam balkon ile ilgili sorun yaşayan müşterilerimizin genel olarka şikayetlerine bakacak olursak; ” Cam Balkon’um kapanmıyor, cam balkonum açılmıyor, cam balkon kaymıyor, cam balkonnum takıla takıla ilerliyor, cam blakonum zor açılıyor veya bazı camlar hiç açılmıyor şeklinde olduğunu görüyoruz. Biga Cam Balkon Tamiri yapan firma olarak sizlere sorun yaşadığınız Cam Balkonlarınıza kalıcı çözümler sunmaktayız. Biga Cam Balkon Tamiri yapan uzman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Deneyimli kadromuz ile Biga Cam Balkon Tamiri hizmeti vermekten gururluyuz.

Biga PVC Pencere Tamiri

Biga tamir olarak verdiğimiz hizmetlerin başında PVC,pimapen,plastik Pencere Tamiri yer almaktadır. PVc pencere tamiri dendiğinde; kırık pencere kolu tamiri, bozuk pimapen pencere tamiri, kapanmayan plastik cam tamiri, soğuk alan pencere tamiri, su giren pencere tamiri gibi konuların hepsi aklımıza gelmektedir. Biga PVC Pencere Tamiri hizmeti veren firma olarak siz değerli müşterilerimizin randevu talep etmesi halinde en kısa sürede ekiplerimiz adresinize gelerek keşif yapacak ve ardından ilk fırsatta sorununuzu çözeceklerdir. Biga Tamir; pimapen pencere tamiri konusunda uzman kadrosuyla hizmetinizdedir.

biga-kapı-tamiri

Biga PVC Kapı Tamiri

Pvc Kapı Tamiri veya Pimapen- plastik kapı tamiri en çok talep edilen hizmetimizdir. Özellikle kış aylarında kabaran faturalar ile birlikte kırılmış kapı kolu tamiri, kapanmayan pvc kapı tamiri, kapım soğuk alıyor en çok aldığımız şikeyetler arasında yer almaktadır. Biga Tamir olarak siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusundan randevu oluşturarak hızlı şekilde keşif ve arıza tespiti için ekiplerimiz adresinize gelerek arızayı tespit edecek ve sizlere uygun bir gün,saatte sorunu çözmek için adersinize geleceklerdir. Biga Tamir olarak, Pvc,Pimapen,plastik kapı tamir ve bakım hizmetini deneyimli, konusunda uzman ekiplerimiz ile sizlere sunmaktayız.