Biga Ev Tamir Hizmetleri
Biga Tamir

Hizmetlerimiz

 

Biga Tamir olarak; ev tamir ve bakım hizmetleri, kapı ve pencere tamiri, mobilya tamiri, mutfak dolabı tamiri, duşakabin tamiri gibi farklı alanlarda hizmet sunmakta olan bir firmayız. Profesyonel ekimizle, kaliteli ve güvenilir hizmetler sunan Biga Tamir, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutar.

Sorunlarınıza hızlı ve etkili çözümler sunarak yaşam alanlarınızın güvenliğini sağlayan Biga Tamir, ihtiyacınız olan her alanda sizlere destek olmaktan mutluluk duyar.

PVC Pencere Tamiri Biga

Biga Tamir olarak; Biga’da Kırık PVC pencere menteşesi, bozuk pencere tamiri, Çift Açılım (Üstten açılım) tamiri, kırık pencere kolu tamiri, açılmayan pnecere tamiri veya kapanmayan soğuk alan pencere tamiri hizmetleri vermekteyiz. Bu tarz sorunlarınız varsa Biga Tamir iletişim hattımız olan 0541 345 00 17 no’lu hattımızdan veya sosyal medya kanallarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Biga Tamir Hizmetleri

Biga Tamir Ev Hizmetleri olarak, vermekte olduğumuz başlıca hizmetlerimiz;

pvc-kapi-pencere-tamiri-biga-

Biga Kapı Kilit Tamiri

Biga kapı kilit tamiri & kırık anahtar tamiri

Biga’da Kapı kilit tamiri, kırık anahtar tamiri veya kilitlenmeyen, kapanmayan kapı tamiri hizmeti vermekteyiz.

kapı kolu tamiri biga

Biga Ağaç Kapı Tamiri

Biga Oda Kapısı Tamiri

Biga Tamir, Oda Kapısı Tamiri konusunda da sizlerin yanında ! Açılıp, kapanırken sorun yaşadığınız oda kapılarınızı oanrıyoruz !

Biga_duşakabin_tamiri

Biga Duaşakabin Tamiri

Duşakabin Tamiri Biga

Biga Tamir, duşakabin tamiri & montajı konusunda sizlerin yanında! Tekerleklerinde sorun olan veya açılıp kapanmakta zorluk çıkaran duşakabinlerinizi onarıyoruz !

Biga Mutfak Dolabı Tamiri

Mutfak Dolabı Tamiri Biga

Biga Tamir olarak; Mutfa dolabı ve evdeki gardrop, çekmece vb. sorunlarında sizlere yaratıcı ve hızlı tamir imkanları sunuyoruz.

Biga Kırık Menteşe Değişimi

kırık menteşe değişimi biga

Biga Tamir, kırık pencere menteşesi, kırık kapı menteşesi gibi sorunlarınızda sizlere hızlı ve kalıcı çözümler sunuyor. Aynı zamanda kaliteli malzeme ve işçilik ile sorununuzu en hızlı şekilde çözüme kavuşturuyoruz.

Biga Cam Balkon Tamiri

Biga Cam Balkon & Tamiri

Cam Balkon Biga & Tamir

Biga Cam Balkon & Tamiri; Cam Balkonlarınızda yaşadıağınız sorunları hızlı ve kalıcı bir şekilde çözüyoruz. Biga’da Cam Balkon ve Cam Balkon tamiri Biga Tamir’in iş alanlarından biridir.

Kampanya ve indirimlerden haberdar olmak için bizi takip edin !!

Biga Tamir Ustası