Hakkımızda

Nasıl başladık !

Asıl işimiz olan PVC doğrama, cam balkon ve sineklik imalatı olmasına rağmen, zaman içerisinde bir çok müşterimizden tamir konusunda da destek talebi almaya başladık. Ve müşterilerimizin istekleri doğrultusunda tamir işleri ile de ilgilenmeye ve müşterilerimize yardımcı olduk. Fakat zaman geçtikçe bu talebin artmasıyla birlikte uzman kadromuzdan sadece Biga PVC Kapı, pencere tamiri, Cam balkon tamiri, duşakabin tamiri ve çerçeve izolasyon (Mastik) işleri için bir mobil ekip oluşturmaya karar verdik. Bu da ortaya Biga Tamir’in çıkmasıyla sonuçlandı.

Amacımız

Biga Tamir kurucuları bu iş kolunda aslen 3. nesli temsil etmektedir. Dedemiz kendi zamanının önde gelen Marangozlarından olmakla birlikte aynı zamanda hatrı sayılır işlere imza atmış olan bir Ağaç Doğrama, Ahşap Çatı, Ağaç Oyma Ustası idi. Kısaca Marangoz ve Ağaç Ustası diyebiliriz. Şu An Biga’da faaliyet gösteren birçok Marangoz meslektaşımızın Ustalarının ustası demek yanlış olmayacağı gibi bu bizler içinde ayrı bir gurur kaynağıdır. Tüm bunların yanı sıra en büyük eseri ise şüphesiz ki Babamızı bu iş kolunda yetiştirmiş olmasıdır diyebiliriz. Babamız ise dedemiz yani babasından aldığı bayrağı daha ileriye taşıyarak; İstanbul, İzmir gibi büyük şehirlerde Demir Doğrama ve Kaynak Ustası olarak başladığı iş hayatına, çağın gereklerine uyum sağlayarak zamanla Alüminyum Doğrama ve Panjur Ustası olarak kendini geliştirmiş ve bizleri de bu sırada yanında yetiştirmiştir. Hatta İzmir de Monoblok Panjur Sistemlerinin Fikir babası ve ilk üreticisinin babamız olması ise ayrı bir gurur kaynağımızdır. Özetleyecek olursak; yaklaşık 80 yıl önce küçük bir marangoz atölyesinde başlayan dedemizden, günümüze miras kalan bu iş kolunda bizler 3. nesil olarak çağımızın gereklerini de göz önünde bulundurarak PVC Kapı, PVC Pencere, Cam Balkon, Duşakabin konularında bayrağı taşımaya devam etmekteyiz. Ve naçizane ustası olduğumuz bu işlerin tamir işini de layığıyla yapmak için Biga Tamir’i sizlere arz ediyoruz.

Biga Tamir Sistemleri olarak vizyonumuz; iş kolumuz ve ana faaliyet alanımız olan PVC Kapı, PVC Pencere, Alüminyum Kapı, Alüminyum Pencere, Cam Balkon, Duşakabin imalat ve montaj işlerimizin yanına, Profesyonel olarak bunların tamir,bakım hizmetini siz değerli müşterilerimize sunmak ve kalıcı çözümler oluşturmaktır. Biga Tamir olarak; siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda tamir hizmeti verirken uygun fiyat ve kaliteli malzeme, kaliteli işçilik prensibimizi diğer işlerimizde olduğu gibi Biga Tamir olarak yaptığımız her işimizde de korumak. Biga Tamir olarak; hızlı, kalıcı ve güvenilir çözümler sunmak vizyonumuzun vaz geçilmez en önemli maddesini oluşturmaktadır. Bu sektörde 3. nesil olarak bayrağı taşıyan nadir işletmelerden biri olmanın gururunu ve ustalık mirasını her bir müşterimize yansıtarak kendimizle, firmamızla gurur duymak ve Biga’mıza ülkemize faydalı işler yapan sorumlu bir firma olmak ve sürdürülebilir hale getirmek.

Neden Biga Tamir ?

Biga Tamir; sizin çok küçük olarak gördüğünüz tamir, bakım veya onarım işi için dahi uzman kadrosunu görevlendirecektir.

Müşterilerimizden gelen tamir, bakım ve onarım taleplerine her zaman kalıcı çözümler sunmak ve bu konuda güvenilir firma olmak Biga Tamir’in ilk hedefidir.

Biga Tamir olarak her zaman yapılan iş hakkında ön keşif sırasında fiyat bilgisi verilmekte olup, bu her daim piyasa koşullarını gözeterek en uygun teklifi sunmak ve en hızlı şekilde çözüme kavuşturmaktır.

Biza Sormak İstediğiniz Bir şey mi var ?
Biga Tamir İle İletişime geçin !